DUYURULAR

SERBEST KÜRSÜ

HURAFE DEĞİL GERÇEKMİŞGeçen gün akıllı telefonların bizlere faydadan çok zararının olduğunu bir kez daha öğrendik. Ramazan Kurtoğlu üniversite hocası araştırmacı, yazar. Bir yerde konferans veriyor. You Tube ‘ 10 dakikalık bölümünü izledik. Hocamız diyor ki Telefonlarımızla bizi dinliyorlar, görüntülerimizi kayıt edip, uygunsuz resimleri. Buldular mı fişleme tamam.
Kullanılacak bir kurbansınız. Hatta çok çarpıcı bir örnek verdi. Almanya’nın başkanı Merkel istedikerini yapmadı diye.. Merkel’in uygunsuz gençlik resimlerini bazı gazetelerde yayımlatmışlar. Merkel’in titreme hareketlerini görenler vardır. İstediklerini almışlar mıdır? Bu şantajlara kurban olmak istemeyenler. Telefonların, bilgisayarların, televizyonların yanında, uygunsuz durumlara düşmesin.. Hadi bakalım biz anlatınca gericilik, iftira hurafe. Taaa eskilerden büyüklerimiz radyoların Görüntülü olanlarının çıkacağını, hatta renkli olacağını, fotoğraf makinalarınında renkli olacağını söylerlerdi. Bunlarla gavurlar bizleri dinleyecekler diyorlardı. Bizde güler geçerdik. Okumuşlarımızda bunlar hurafe derlerdi. Şimdi fetocular neden konuşamıyor?. Birileri neden hep yalan dolan, hile, hainlikler peşinde.. Uçkuruna düşkün olanlar, içip içip kendini kayıp edenler, paraya tapanlar. Kaptırmışlar kimi kuyruğu, kimileri bilmem nelerini? Oldunuz mu? Hainlerin kölesi. Gel dediler mi koşacaksın, havla deyince havlayacaksın yağlı kemiğini alacaksın. Şimdilerde millet belasını üste para verin, cebinde taşıdığı, çok sevdiği, ayrı kalırsam ölürüm dediğinden buluyormuş .. Ne demiş ecdat”” Çin işi, Japon işi, olmaz Müslümana doğru işi, Müslümana gerek Müslüman işi.. Ayrıca münafıklar Müslüman değildir. Gavurlardan bile aşağılık bir mahluktur.. Müslümanları karalama oyunudur.. İblisi hafife alıp, İlahi emirleri ve yasakları öğrenmeyenler.. Hadi şeytanın kullarıyla savaşın yene bilecek mi siziniz? Yüce Yaradana kul olmayan, Şeytanın imamlarına, kullarına kölelik yaparlar sonuçlarına katlanırlar.. Çocuklarınızı ailelerinizi uyarın bizden uyarması. Siz teknolojiyi kullanın, teknoloji sizi kullanılacak köle yapmasın. Gavurun kendinden olmayana insafı yoktur.. Gavur Müslümanın hasmıdır.
Bizde temizlik imandan, onlarda pis kalmak imandan! Örmek Rahibe Teresa’nın azize ilan edilmesinin sebebi 63 yıllık hayatında vaftiz olduktan sonra hiç yıkanmamış olmasıymış.. Mehmet Çelik Tarihçi Yazar Üniversite hocası. Bizde yıkanmayı sevmediklerini bilirdik ama bu kadar da olmaz İnsan leş olur. Parfüm bu yüzden bunlardan çıkmış. Gavur hayranlarına duyurulur.. Osmanlıya neden çamur atarlarmış. Çünkü kendileri yağmurlu havalarda çamur oluyorlar.. Suyu pek sevmezler..
Şuurlu günleriniz daim olsun.. Abdullah Çiftçi, Ramazan Kurt oğlu, Hakan Yusuf Çebi, Mehmet Çelik bu bilgilerin kaynakları..


EYYUP AKMETİN / 19.02.2020

Bu yazı 18 kez okundu.


YORUM YAPYORUMLAR

Siirdemeti.Net - 2005 Yılından Günümüze Karşılıksız Sevgi ©